شرکت کاوان تجارت کیاسام با تجربه ۲۰ ساله مدیران در زمینه واردات و پخش کالا، در سال ۱۳۹۸ تاسیس شد. مدیران کاوان نمایندگی برندهای مطرح لوازم جانبی را همچون بیسوس (Baseus) ، راک اسپیس (Rock Space) و کوتتسی (Cottetci) را در کارنامه خود دارند و سهم قابل توجه از مارکت شیر (market share) ایران گواه موفقیت مدیران این شرکت در مارکتینگ و برند سازی است.

با بررسی نیازمصرف کننده در حوزه لوازم جانبی دیجیتال، کیفیت و قیمت متناسب دو فاکتور اساسی در انتخاب مصرف کننده به هنگام خرید کالا میباشد. تورم شدید و نوسانات بازار ارز باعث بی رغبتی مصرف کننده گان به برندهایی شد که علی رغم کیفیت، قیمت گزافی را از بابت نام تجاری خود از مصرف کننده دریافت می‌نمودند. کاوان تجارت با شناخت صحیح و واقع بینانه از بازار سعی نمود کیفیت مطلوب را بدون هزینه برند سازی به مخاطبین خود عرضه کند و خدمات پس از فروش پاسخگو، هدیه ایی است از جانب این شرکت که باعث افزایش قیمت در کالا نمیشود و تنها اطمینان خاطر و رضایت را به مصرف کننده القا می‌نماید.

کاوان تجارت یک شرکت بازرگانی – تولیدی است که ارزش‌های حرفه‌ای را در سازمان خود سرلوحه قرار داده است. ارزش‌هایی همچون مشتری مداری، ثبات در قیمت گذاری تا سر حد تحمل یک شرکت در مقابل نوسانات قیمت ارز، پاسداری از حریم نماینده و حمایت از فعالیت ایشان در جهت توزیع صحیح محصولات در سراسر کشور، محوریت برنامه آینده نگری در تصمیمات، و کسب سود از رهگذر و ایجاد رضایتمندی مصرف کنندگان می‌باشد.

شرکت کاوان تجارت با دارا بودن حدود ۵۰ نمایندگی فعال در سراسر ایران و نمایندگی های آن لاین توانسته است محصولات خود را به راحتی در همه نقاط میهن عزیزمان توزیع نماید تا مصرف کنندگان عزیز به سهولت بتوانند نیاز خود را از محصولات ارائه شده توسط این شرکت مرتفع نمایند.

منو اصلی